Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web8/web/dane/db.php on line 4
gaffame arts blog

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web8/web/db.php on line 4

<< Tutorial #1 - Facebookowy kliker

W tym (debiutującym) tutorialu pokaże Wam, jak użyć stworzony przeze mnie, prosty programik, do pobicia na głowę rekordów swoich znajomych w facebookowym klikerze.
Jakim "klikerze"? Mam na myśli popularną gierkę, która polega na uzbieraniu jak największej liczby kliknięć w przeciągu 10 sekund. Nazw tej aplikacji jest mnóstwo... Nasz programik obsługuje wszystkie wersje. :) Jest bardzo prosty w obsłudze i raczej bezpieczny. Jednakże już w góry uprzedzam, że nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za ewentualnie szkody wynikające z jego działania. : p Co chcę przez to powiedzieć? Ano to, że podczas jego używania, mogą zajść dziwne anomalie takie jak przejście monitora w tryb uśpienia. Działa on na zasadzie symulacji lewego przycisku myszy, więc nie ma tu żadnej magii. ^^"

Nie przedłużając, przejdźmy do rzeczy...
Krok I: Pobierz specjalny programik, klikając tutaj.
Krok II: Uruchom swoją przeglądarkę internetową, zaloguj się na facebooku i przejdź do klikera.
Krok III: Teraz włącz pobraną wcześniej aplikację. Wybierz z rozwijanej listy prędkość, z jaką mają być symulowane kliknięcia. Ustaw kursor na przycisku "Start" tak, jak na załączonym obrazku (upewnij się, że nasz programik jest "na wierzchu", a przeglądarka "pod" nim).
Krok IV: Naciśnij na klawiaturze ENTER i obserwuj jak licznik kliknięć rośnie w ustalonym wcześniej tempie. Program automatycznie zakończy swoją pracę, po upływie 10 sekund.
Krok V: Opublikuj wynik na tablicy i ciesz się respektem wśród znajomych! :D

Uwaga: Nie gwarantuję, że ktoś z Twoich przyjaciół uwierzy w Twoje nadprzyrodzone zdolności w klikaniu! Szczególnie, jeśli wynik będzie sięgał setek, czy tysięcy... =P W zasadzie to wszystko. Myślę że małe oszustwo nikomu nie zaszkodzi. Miłego cheatowania!
 

Komentarze:

xxx napisał:
2012-02-01 14:34:05
Właściwie, dlaczego monitor przechodzi w tryb uśpienia :P
Tropik napisał:
2010-12-31 02:12:19
Ewentualne błędy czy problemy, możecie zgłaszać tutaj - w komentarzach. : )

Dodaj komentarz:

kod z obrazka